GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADA

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, illerde ziyaretlerde bulundu, temsilcilerimizle bir araya geldi.

HAK-İŞ ÇANAKKALE İL BAŞKANI VEDAT YILMAZ’A ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş’ın ilk durağı Çanakkale oldu. Çanakkale’de HAK-İŞ İl Başkanı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek, sendikal konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Karataş’a; ziyaret sırasında sendikamız Çanakkale Şube Başkanı Recep Esen’de eşlik etti.

ÇANAKKALE ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZDA TEMSİLCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Çanakkale’de gerçekleştirdiği faaliyetler kapsamında Şube Başkanlığımızı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, burada 18 Mart Üniversitesi’nde görev yapan temsilcilerimizle bir araya geldi. Temsilcilerimizin sorunlarını dinleyip, sorularını yanıtlayan Karataş aynı zamanda sendikal faaliyetler hakkında da bilgi verdi.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

Saha çalışmasında bulunan Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş’ın bir sonraki durağı ise Tekirdağ oldu. Tekirdağ Şube Başkanımız Elif Sağlam, Edirne Şube Başkanımız Emre Promet ve Kırklareli Şube Başkanımız İbrahim Arı ile birlikte Namık Kemal Üniversitesi’ne ziyarette bulundu.

Beraberindekilerle birlikte Üniversite Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Arabul’u ziyaret eden Başkan Yardımcımız, üyelerimizin sorun ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Karataş, aynı zamanda Üniversite bünyesinde görev yapan temsilerimizle de bir araya geldi.

ASH YALOVA İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Ziyaretlerine Yalova’da devam eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş Aile ve Sosyal Hizmetler Yalova İl Müdürü Arif Laçin’e ziyarette bulundu. İl bazlı sendikal faaliyetlerin görüşüldüğü ziyarete Şube Başkanımız Nebi Karagöz de katıldı.

YALOVA HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NE ZİYARET

Karataş, Yalova Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kuruluş Müdürü Erhan Çelik’i ziyaret ederek kurumda çalışan üyelerimiz ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra  Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine giderek, burada iş yeri temsilcimiz Güngör Erdem’i ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş ayrıca, Yalova Şube Başkan Yardımcımız Mehmet Sena Yalçın’ı da ziyaret ederek, geçirmiş olduğu ameliyat sebebiyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

BURSA ŞUBE YÖNETİMİ VE HAKİŞ BURSA İL BAŞKANLIĞI İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Karataş, Bursa Şube Başkanımız İskender Çalışkan ve Şube yönetimimiz ile birlikte HAK-İŞ Bursa İl Başkanı Mustafa Yavuz ile bir araya gelerek, ortak sendikal faaliyetler üzerinde bilgi alış verişinde bulundu.

TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ’NİN 74. BÜYÜK KONGRESİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Abdulkadir Noyan Konferans Salonu’nda düzenlenen Türk Tabipler Birliği’nin 74. Büyük kongresine katıldı.