GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YAVUZ İSTANBUL’DA

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, İstanbul’da kurum ziyaretlerinde bulundu, üyelerimizle bir araya geldi.

İstanbul Bahçelievler Kampüsü’nde Çocuk Evleri Sitesi, Huzurevi, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Çocuk Destek Merkezi’nde üyelerimizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, üyelerimizi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda anlaşma sağlanan toplu iş sözleşmesi hakkında bilgilendirdi.

Üyelerimizin sorun ve taleplerini dinleyen, sendikal çözüm önerileri hakkında bilgi veren Genel Başkan Yardımcımız Yavuz aynı zamanda üyelerimizin Ramazan Bayramını da tebrik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz’a ziyaretlerinde İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Murat Kaytaran, İstanbul 3 No’lu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu ile şube yönetimleri de eşlik etti.

 

TEMSİLCİMİZE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, İstanbul Prof. Dr. Yalçın Şehir Hastanesi’nde görev yapan temsilcimiz Esra Yıldız’ın babasını kaybetmesi sonucu taziye ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Yıldız ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

 

TEMSİLCİMİZİN SÜNNET DÜĞÜNÜNE KATILDI

 

Sendikamız, üyelerimizin ve temsilcilerimizin mutlu-hüzünlü gününde yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, temsilcimizin oğlunun sünnet düğününe katıldı.

Temsilcimizin mutluluğunu paylaşan Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, aileyi tebrik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz’a, İstanbul 4 No’lu Şube Başkanımız Temel Yazıcı ve şube yönetimi de eşlik etti.