Genel Başkan Yardımcımız Doğan Kocaeli’de Üyelerimiz İçin Sahadaydı

 

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, Kocaeli’nde kurumları ziyaret etti, üyelerimizle bir araya geldi.

KURUMLAR ZİYARET EDİLDİ, ÜYELERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Kocaeli’nde ki temaslarına Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Başlayan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, Başhekim Dr. Eray Ünaldı ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Temel Atagür’ü ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında kurum bünyesinde görev yapan üyelerimizin sorun ve taleplerini ileten Genel Başkan Yardımcımız Doğan, aynı zamanda kurumda görev yapan üyelerimizi birimlerinde ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımızın bir sonraki durağı ise Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. Üyelerimiz ve temsilcilerimizle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Doğan, kurumlarda yaşanan sorunları ve üyelerimizden gelen talepleri dinledi, sendikal çözüm önerilerini anlattı.

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’a Kocaeli Şube Başkanımız Sedat Balkan ve Şube yönetimi de eşlik etti.

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’nde ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Doğan, bilgilendirme toplantısına katıldı.

Üyelerimizi toplu iş sözleşmesi süreçleri ve kurum bazında yaşanan sorunların çözümüne ilişkin bilgilendiren Genel Başkan Yardımcımız Doğan aynı zamanda sorulara da cevap verdi.