HİZMET-İŞ SENDİKASI SAKARYA ŞUBESİ’NİN 7. OLAĞAN GENEL KURULUNA KATILDIK

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi’nin 7. Olağan Genel Kurulu’na katılarak, katılımcılara hitap etti.

Genel Kurula, HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Öz, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Celal Yıldız, Halil Özdemir ve Mehmet Keskin, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş, Sakarya Şube Başkanımız Ahmet Kamil Bilgin ve Şube yönetimi de katıldı.

Genel Kurul Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Celal Yıldız’ın Divan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

 

“SAKARYA EMEK MÜCADELEMİZİN EN BÜYÜK ŞAHİDİR”

Genel Kurul’da katılımcılara yönelik bir konuşma gerçekleştiren HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, “Sakarya, emek mücadelemizin en yakın şahididir. HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ mücadelemizin en güçlü olduğu yerlerdendir. Sakaryalı emekçi kardeşlerimizle 28 yıldır bir ve beraberiz” dedi.

 

GENEL BAŞKAN DEVLET SERT KATILIMCILARA HİTAP ETTİ

Hizmet İş Sendikası Sakarya Şubesi 7. Olağan Genel Kurul’da, katılımcılara hitap eden Genel Başkan Devlet Sert, Hizmet-İş’in kendileri için öneminden söz ederken, gerek teşkilatlanma, gerekse maddi manevi mücadelede Öz Sağlık-İş’e sağlamış olduğu katkıları hatırlatarak bir kez daha teşekkür etti.

Genel Kurul’da yaptığı konuşmada Sendikamız Öz Sağlık-İş hakkında da katılımcılara bilgi veren Sert, genel kurulun hayırlı olmasını temennisinde bulundu.