İSTANBUL ÇIKARMAMIZ DEVAM EDİYOR

GENEL BAŞKAN SERT CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ’NDE…

Genel Başkan Devlet Sert’in İstanbul ölçeğinde gerçekleştirdiği saha çalışması devam ediyor.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi önünde teşkilatımız tarafından karşılanan Genel Başkan Sert Fakülte’de bir dizi ziyaretlerde bulundu, birimlerde üyelerimizle sohbet etti.

 

DEKAN GÖNEN’E ZİYARET

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen’İ ziyaret eden Genel Başkan Sert, kurum bünyesinde görev yapan üyelerimizin sorunları hakkında istişarelerde bulundu, teşkilatlarımızın taleplerini iletti, sendikal çözüm önerilerimizi görüştü.

Sendikamızın gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyetini ifade eden Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Gönen de, Öz Sağlık İş Sendikası’nın sorunların tespiti ve çözümü konusunda gerçekleştirdiği samimi ve yapıcı diyaloglardan dolayı Genel Başkan Sert’e teşekkür etti, çözüm önerilerini dikkate alacaklarını ifade etti.

 

FAKÜLTE SEKRETERİ ARİF KAPU İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert Cerrahpaşa Tıp Fakültesi temasları kapsamında Fakülte Sekreteri Arif Kapu  ile de bir araya gelerek üyelerimizin çalışma koşullarından kaynaklanan sıkıntılarını ve çözüme ilişkin tekliflerini dile getirdi.

PERSONEL MÜDÜRÜ SÜREK ZİYARET EDİLDİ
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde yöneticilerle bir araya gelen sendikamız heyeti, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Personel Müdürü Ahmet Sürek’i de ziyaret etti.
Ziyaret kapsamında fakülte de görev yapan sağlık işçilerinin yaşadığı sorunlar istişare edildi, ortak çözüm idaresi geliştirildi.

Genel Başkan Sert’e ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz ve Mustafa  Özüpek, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanımız Murat Kaytaran, İstanbul 2 No’lu  Şube  Başkanımız  Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanımız Ergin Balekoğlu, 4 No’lu  Şube  Başkanımız  Temel Yazıcı ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi temsilcilerimiz eşlik  ettiler.