GENEL BAŞKANIMIZ SERT HİZMET-İŞ GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI

“GENEL BAŞKANIMIZ ARSLAN’IN BAŞKANLAR KURULUMUZA KATILIMI TEŞKİLATIMIZDA HEYECAN VE MOTİVASYON UYANDIRDI”

 

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Hizmet-İş Sendikası’nın Antalya’da gerçekleştirdiği Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Toplantının açılış programında katılımcılara yönelik selamlama konuşması yapan Genel Başkan Devlet Sert, “Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın, Öz Sağlık-İş Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantımıza katılmış olması teşkilatımızda büyük bir heyecan ve motivasyon uyandırmıştır. Kendilerine tüm teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Hizmet İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı Antalya’da gerçekleştirildi.  Koronavirüs önlemlerine uygun olarak gerçekleştirilen toplantıya; HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, Hizmet İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı ve 22, 23 ve 24. Dönem Manisa AK Parti Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, belediye başkanları, Konfederasyona bağlı sendikaların başkanları ile Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert katıldı.

 “Arslan’dan Öğreneceğimiz Çok Şey Var”

Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantısında bir selamlama konuşması yapan Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, toplantının emekçilere ve Hizmet-İş Sendikası’na hayırlı olması dileğinde bulundu. 

Sert, “Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın Öz Sağlık-İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kuruluna katılımları teşkilatımızda büyük bir heyecan, büyük bir motivasyon oluşturmuştur. Kendilerine tüm teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız Arslan’dan öğreneceğimiz çok şey var.

“Hizmet-İş’in Örgütlenme Çalışmalarından HAK-İŞ’in Bütün Sendikaları Yararlanmıştır”

HAK-İŞ’e bağlı sendikalar olarak hiçbir ayrım yapmadan sahada mücadelemizi yürütüyoruz. Biz değerler üzerinden sendikacılık yapıyoruz. HİZMET-İŞ Sendikası ile gönüllerimiz bir. HİZMET-İŞ’in örgütlenme çalışmalarından HAK-İŞ’in bütün sendikaları yararlanmıştır. Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

 

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKANIMIZ SERT HİZMET-İŞ GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI