GENEL BAŞKAN SERT HATAY’DA TEMASLARDA BULUNDU

Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulu için Hatay’da bulunan Genel Başkanımız Devlet Sert, bir dizi ziyarette bulundu. Genel Başkan Sert’e ziyaretlerinde, Genel Başkan Yardımcılarımız Remzi Karataş ve Süleyman Doğan, Genel Başkan Danışmanımız Fadlı Erdem, Hatay Şube Başkanımız Fehmi Azboy ile Şube Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ


Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti, Hatay Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sandıkçı ile İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı ziyaret ederek kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar hakkında istişarede bulundu.

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ EREN’E ZİYARET

Genel Başkanımız Sert, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Veysel Eren’i de ziyaret ederek, üniversite bünyesinde görev yapan üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar ve sendikal çözüm önerileri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

HEYETİMİZ HAK-İŞ HATAY İL BAŞKANI GÜNGÖR’Ü ZİYARET ETTİ


Genel Başkanımız Devlet Sert, HAK-İŞ Hatay İl Başkanı ve Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’ü de ziyaret etti.
Ziyarette Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim de bulundu.

Genel Başkan Sert, ildeki üyelerimizin sorunları, Konfederasyona bağlı diğer sendikaların faaliyetleri ve çalışma hayatının gündemi hakkında HAK-İŞ İl Başkanı/Öz Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Güngör ile istişarede bulundu.

ARKEOLOJİ MÜZESİ’NE ZİYARET

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki sendikamız heyeti antik döneme ait eserlerin sergilendiği bir sanat müzesi olan Hatay Arkeoloji Müzesi’ni de ziyaret ettiler.